Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-07-01 13:11:11

Audiolake Festival 8

2017-08-0518:00 Jezioro Nyskie, Nysa

Kup bilety!

Cena biletu: 79.0 PLN

Audiolake Festival to impreza z muzyką klubową która z roku na rok bije rekordy frekwencji .Przez  siedem ostatnich  lat festival pokazał, że kroczy pewnie obraną ścieżką ,która jest dość oryginalna. Zaowocowało to powiększającą się co rocznie ekipą festiwalowiczów .Na przestrzeni siedmiu ostatnich  lat festiwal  odwiedziło  ponad 50 tys uczestników z Polski i Europy. Ubiegłoroczna siódma edycja odbyła się po raz pierwszy nad Jeziorem Nyskim w Nysie, wcześniej impreza odbywała się w Radkowie.
Nysa pokazała, że Audiolake Festival aspiruje do miana największych klubowych wydarzeń w naszym kraju. Rekordowo wysoka frekwencja, pochlebne opinie  Artystów, uczestników oraz służb zadecydowały o pozostawieniu imprezy  nad malowniczo i przepięknie położonym Jeziorem  Nyskim . 
Ósma  edycja słonecznego festiwalu odbędzie się po raz kolejny w Nysie nad Jeziorem Nyskim 
- Trzy dni festiwalowe - Dwie Sceny - Ponad 20 Artystów z Polski ,Europy i Świata- Nowa większa scena główna - Potężne nagłośnienie - Najnowsze efekty wizualne - Największy utwardzony parkiet na plaży w Pl - Festival food trucków - Warsztaty Artystyczne- Atrakcje około festiwalowe  To tylko niektóre z niespodzianek ,które czekają  na Was na ALF8Tegoroczny Audiolake Festival zapowiada się bardzo interesująco, będzie to niewątpliwie jedna z najgorętszych imprez lata 2017! 
FB : www.facebook.com/audiolake/
Pierwszą gwiazdą imprezy jest słoweński gigant światowej sceny techno UMEK!
Z całą pewnością wielu z Was miało okazję uczestniczyć w imprezie z tym panem w jednej z ról głównych, równie pewne jest to, że to spotkanie wspominacie w samych superlatywach. UMEK pięknie grał dla nas między innymi na Global Gathering, Godskitchen Poznań czy Electrocity - za każdym razem sprawiając wielką radość wszystkim bawiącym się w tym czasie na parkiecie. 
Czekamy więc na kolejny występ podczas Audiolake Festival 2017, już 5 sierpnia!
Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

UMEK

Miejsce wydarzenia

Logo: Jezioro Nyskie

Jezioro Nyskie

ul. Kasztanowa 15
Skorochów

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus